MICROESTETIC © 2021

Mikroskopowa Stomatologia Estetyczna

Lekarz Dentysta

 

ul. Damrota 21C/2

47-220 Kędzierzyn-Koźle

facebook
instagram

KONTAKT

tel. 511 966 657

tel. 514 226 800

OPINIA Z WIZYTÓWKI GOOGLE

 

Pięć gwiazdek to zdecydowanie zbyt mało jak na tak profesjonalne podejście do pacjenta. Pierwszy raz spotkałam się z tak dużą dokładnością o każdy szczegół w leczeniu zęba, perfekcja w każdym calu i śmiało mogę powiedzieć, że ząb jest jak nowy. Pan doktor poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba, wykazuje się ogromną cierpliwością i zaangażowaniem tak, że pacjent czuje się bardzo komfortowo.

 

Pani Agnieszka

OPINIA Z WIZYTÓWKI GOOGLE

 

Jest to miejsce, które z czystym sumieniem polecę każdemu. Znakomity fach w ręku, wszechstronna wiedza, staranność, szczegółowość i cudowne dopieszczanie każdego zęba - za to cenię usługi, jakie świadczy dr Grzegorz. Człowiek pełny pasji, dla którego jeszcze liczy się jakość! Polecam samemu się przekonać.

 

Pani Anna

OPINIA Z WIZYTÓWKI GOOGLE

 

Bardzo precyzyjny, skrupulatny i dokładny, to nazwisko = brak fuszerki. Wizyta trwa dłużej niż jesteś do tego przyzwyczajony ale praca wykonana na najwyższym poziomie!

 

Pan Kamil

OPINIA Z WIZYTÓWKI GOOGLE

 

Polecam w 100% Pana doktora, miłe i sympatyczne podejście do pacjenta, profesjonalizm poparty duża wiedzą. Usługi w tym gabinecie na najwyższym poziomie bez strachu i bólu.Z gabinetu wychodzi się uśmiechniętym i zadowolonym.Gabinet super wyposażony.Polecam i dziękuję

 

Pani Agata

OPINIA Z WIZYTÓWKI GOOGLE

 

Usługa i podejście do pacjenta na wysokim poziomie.Bogato wyposażony gabinet.Praca (korony) wykonana profesjonalnie.Śmiało daje 5 gwiazdek. Polecam tego stomatologa.

 

Pan Krzysztof

OPINIA Z FACEBOOK

 

Polecam każdemu, kto ma jakikolwiek problem z zębami. Najbardziej dokładny i cierpliwy stomatolog, na jakiego trafiłam. Prawdziwy pasjonat i esteta. Nie ilość, a jakość - to cenię u doktora Skupińskiego i mam nadzieję, że tak Mu już zostanie.

 

Pani Ania

OPINIA Z FACEBOOK

 

Najlepszy stomatolog w Kędzierzynie, konkretna robota, szybkie przyjęcie.

 

Pan Patryk

nowoczesny gabinet stomatologiczny

100% POZYTYWNYCH OPINII

 Sprawdź wszystkie opinie i oceny naszych pacjentów w wizytówce Google lub na Facebooku. Jeśli Ty również jesteś zadowolony z wizyty i obsługi w gabinecie stomatologicznym Microestetic kliknij w przycisk poniżej, który przeniesie Cię bezpośrednio do formularza oceny. 

OCEŃ NAS

NASZE ARTYKUŁY

stomatolog

OPINIE

Sprawdź opinie naszych pacjentów

Microestetic