UMÓW WIZYTĘ  

Microestetic

OPINIE

Sprawdź opinie naszych pacjentów

stomatolog

NASZE ARTYKUŁY

OCEŃ NAS

 Sprawdź wszystkie opinie i oceny naszych pacjentów w wizytówce Google lub na Facebooku. Jeśli Ty również jesteś zadowolony z wizyty i obsługi w gabinecie stomatologicznym Microestetic kliknij w przycisk poniżej, który przeniesie Cię bezpośrednio do formularza oceny. 

100% POZYTYWNYCH OPINII

nowoczesny gabinet stomatologiczny

OPINIA Z FACEBOOK

 

Najlepszy stomatolog w Kędzierzynie, konkretna robota, szybkie przyjęcie.

 

Pan Patryk

OPINIA Z FACEBOOK

 

Polecam każdemu, kto ma jakikolwiek problem z zębami. Najbardziej dokładny i cierpliwy stomatolog, na jakiego trafiłam. Prawdziwy pasjonat i esteta. Nie ilość, a jakość - to cenię u doktora Skupińskiego i mam nadzieję, że tak Mu już zostanie.

 

Pani Ania

OPINIA Z WIZYTÓWKI GOOGLE

 

Usługa i podejście do pacjenta na wysokim poziomie.Bogato wyposażony gabinet.Praca (korony) wykonana profesjonalnie.Śmiało daje 5 gwiazdek. Polecam tego stomatologa.

 

Pan Krzysztof

OPINIA Z WIZYTÓWKI GOOGLE

 

Polecam w 100% Pana doktora, miłe i sympatyczne podejście do pacjenta, profesjonalizm poparty duża wiedzą. Usługi w tym gabinecie na najwyższym poziomie bez strachu i bólu.Z gabinetu wychodzi się uśmiechniętym i zadowolonym.Gabinet super wyposażony.Polecam i dziękuję

 

Pani Agata

OPINIA Z WIZYTÓWKI GOOGLE

 

Bardzo precyzyjny, skrupulatny i dokładny, to nazwisko = brak fuszerki. Wizyta trwa dłużej niż jesteś do tego przyzwyczajony ale praca wykonana na najwyższym poziomie!

 

Pan Kamil

OPINIA Z WIZYTÓWKI GOOGLE

 

Jest to miejsce, które z czystym sumieniem polecę każdemu. Znakomity fach w ręku, wszechstronna wiedza, staranność, szczegółowość i cudowne dopieszczanie każdego zęba - za to cenię usługi, jakie świadczy dr Grzegorz. Człowiek pełny pasji, dla którego jeszcze liczy się jakość! Polecam samemu się przekonać.

 

Pani Anna

OPINIA Z WIZYTÓWKI GOOGLE

 

Pięć gwiazdek to zdecydowanie zbyt mało jak na tak profesjonalne podejście do pacjenta. Pierwszy raz spotkałam się z tak dużą dokładnością o każdy szczegół w leczeniu zęba, perfekcja w każdym calu i śmiało mogę powiedzieć, że ząb jest jak nowy. Pan doktor poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba, wykazuje się ogromną cierpliwością i zaangażowaniem tak, że pacjent czuje się bardzo komfortowo.

 

Pani Agnieszka

Google Review Widget

KONTAKT - UMÓW WIZYTĘ

 

telefon tel. 514 226 800

 

* W miarę możliwości przyjmujemy i oddzwaniamy na wszystkie połączenia telefoniczne.

 

** Wizyta dyżurowa odbędzie się jedynie pod warunkiem dostępności lekarza, po wcześniejszym umówieniu wizyty telefonicznie.

instagram
facebook

GABINET STOMATOLOGICZNY MICROESTETIC © 2022

 

Mikroskopowa Stomatologia Estetyczna | Lekarz Dentysta

 

pinezka lokalizacji ul. Damrota 21C/2

     47-220 Kędzierzyn-Koźle