Microestetic to nowoczesna placówka nastawiona na wysoki standard leczenia w powiększeniu przy użyciu mikroskopu i lup stomatologicznych. Jesteśmy w stanie zapewnić wysoki standard usług, dzięki nowoczesnemu zapleczu technologicznemu.

 

Szukasz profesjonalnego gabinetu stomatologicznego? Umów się na wizytę w Microestetic!

Gabinet Stomatologiczny Kędzierzyn Koźle  Microestetic

Kędzierzyn-Koźle

ul. Damrota 21c/2 

lokalizacja

Sprawdź również

GABINET STOMATOLOGICZNY MICROESTETIC © 2022

 

Mikroskopowa Stomatologia Estetyczna | Lekarz Dentysta

 

pinezka lokalizacji ul. Damrota 21C/2

     47-220 Kędzierzyn-Koźle

facebook
instagram

KONTAKT - UMÓW WIZYTĘ

 

telefon tel. 514 226 800

 

* W miarę możliwości przyjmujemy i oddzwaniamy na wszystkie połączenia telefoniczne.

 

** Wizyta dyżurowa odbędzie się jedynie pod warunkiem dostępności lekarza, po wcześniejszym umówieniu wizyty telefonicznie.

Profesjonalny gabinet stomatologiczny - na co zwrócić uwagę, aby wybrać dobrego dentystę?

Wybór profesjonalnego gabinetu stomatologicznego jest bardzo ważny, jeżeli chcemy przez długi czas cieszyć się pięknym i zdrowym uśmiechem. Bardzo wiele osób panicznie boi się wizyt kontrolnych u dentysty (zmagają się z denotofobią) i szukając dla siebie odpowiedniego stomatologa priorytetem jest dla nich komfort podczas wykonywania zabiegu, indywidualne podejście dentysty oraz jeżeli zajdzie taka potrzeba, umiejętność właściwego dobrania znieczulenia. Oczywiście lokalizacja i cennik to również dla wielu pacjentów bardzo ważny aspekt.

 

W tym artykule dowiesz się:

 

  • Co gwarantuje profesjonalny gabinet stomatologiczny
  • Jak sprawdzić opinie pacjentów gabinetu w internecie

 

 

Co zapewnia profesjonalny gabinet stomatologiczny

 

 

Jeżeli zmagamy się z panicznym lękiem na samą myśli o wizycie kontrolnej u dentysty bardzo ważne jest, aby gabinet stomatologiczny, który wybierzemy oferował nowoczesne metody leczenia, wykorzystując przy tym sprzęt wysokiej jakości, który pozwoli wyeliminować ból oraz zmniejszyć dyskomfort podczas wykonywania zabiegu. Specjalistyczny sprzęt daje także możliwość, aby poprawnie zdiagnozować naszą dolegliwość i dobrać odpowiednią metodę leczenia. 

 

Profesjonalny gabinet stomatologiczny gwarantuje sterylność i czystość, wysoką kulturę osobistą ale również odpowiednie, indywidualne podejście do każdego pacjenta, które pozwoli pozbyć się strachu oraz zapomnieć o przykrych doświadczeniach związanych z dawnymi wizytami np. u stomatologa w szkole. Zazwyczaj takie placówki prócz leczenia stomatologicznego oferują również zabiegi stomatologii estetycznej, dzięki czemu w jednym miejscu możemy zadbać o zdrowy i piękny uśmiech. 

 

W erze cyfryzacji zdecydowana większość gabinetów posiada własne strony internetowe, na których znajdziemy interesujące nas, kluczowe informacje na temat personelu, wykorzystywanego sprzętu, metod leczenia oraz szacunkowy cennik zabiegów.

 

 

Przed wyborem odpowiedniego dentysty sprawdź opinie pacjentów

 

 

Obecnie za pomocą internetu możemy beż żadnych problemów sprawdzić opinie na temat gabinetów stomatologicznych i dentystów w naszej okolicy. 

 

Gdzie zatem najlepiej jest szukać ocen pacjentów gabinetu stomatologicznego, którego wybór rozważamy?

 

Z reguły najwięcej opinii możemy odszukać w wizytówce Google Moja Firma, lub jeżeli dany gabinet prowadzi swój profil na Facebooku, w zakładce recenzje na pewno znajdziemy wpisy pacjentów, które oceniają jakość oferowanych usług. 

 

 

gabinet stomatologiczny Microestetic - Kędzierzyn Koźle - opinie Facebook

 

 

Jeżeli chcemy sprawdzić opinie w wizytówce Google wystarczy, że wpiszemy w wyszukiwarce nazwę interesującego nas gabinetu lub ogólną frazę np. „gabinet stomatologiczny”, „dentysta” czy „dyżur stomatologiczny”, która spowoduje wyświetlenie profili gabinetów stomatologicznych w naszej okolicy, na podstawie pobranej przez Google lokalizacji, gdzie obecnie się znajdujemy.

 

 

Dentysta Kędzierzyn Koźle Grzegorz Skupiński - opinie Google

 

*Jeżeli aktualnie znajdujemy się poza miejscem naszego zamieszkania lub mamy wyłączone pobieranie lokalizacji, powinnismy do wyszukiwanej frazy dopisać nazwę miasta, które nas interesuje

 

 

Dentysta Kędzierzyn Koźle Grzegorz Skupiński - opinie Google

 

 

Po kliknięciu w profil gabinetu, który nas zaciekawi i przewinięciu w dół strony, zobaczymy średnią ocenę placówki oraz ostatnie wpisy pacjentów. Dodatkowo możemy od razu sprawdzić trasę dojazdu do gabinetu, skontaktować się telefonicznie, w celu umówienia wizyty lub przejść na stronę internetową.

 

 

Podsumowanie

 

 

Przed wyborem odpowiedniego gabinetu stomatologicznego bardzo ważne jest, aby sprawdzić opinie pacjentów w internecie, średnią ocenę w wizytówce Google oraz stronę www interesującej nas placówki, gdzie poznamy szacunkowe ceny i zakres oferowanych usług. 

 


 

Jeżeli szukasz gabinetu stomatologicznego w okolicach Kędzierzyna Koźle, który zagwarantuje Ci najwyższą jakość usług oraz indywidualne podejście, zapraszamy do sprawdzenia opinii naszych pacjentów zarówno w wizytówce Google, jak również na naszym profilu Facebook. Możesz także zapoznać się z szacunkowym cennikiem oraz wykorzystywanym przez nas sprzętem, przeglądając stronę www, na której aktualnie się znajdujesz.

gabinet stomatologiczny Microestetic Kędzierzyn Koźle
18 października 2021
Data

SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI

 

Jeśli chciałbyś umówić się na wizytę w Microestetic sprawdź godziny pracy naszego gabinetu oraz skontaktuj się z nami telefonicznie.

CENNIK

UMÓW WIZYTĘ

28 września 2022
W ostatnich latach obserwujemy iż stale podnosi się świadomość prawidłowej higieny jamy ustnej. To pozwala przez długie lata cieszyć się
10 sierpnia 2022
Moda na piękny uśmiech chyba nigdy nie była tak duża, jak obecnie. Zgodzimy się jednak wszyscy z tym, że higiena
15 lipca 2022
Równe, białe zęby to marzenie niejednej osoby i większość z nas robi wszystko, aby takie mieć. Rzeczywistość jednak może dalece
22 czerwca 2022
Na pytanie, co jest potrzebne, aby prawidłowo zadbać o nasze zęby, większość poprawnie odpowie: pasta i szczoteczka. Jeśli nie jesteśmy

OSTATNIE ARTYKUŁY

WSZYSTKIE ARTYKUŁY

Microestetic